Gizlilik ve Güvenlik

  

 

Buyuluhazine.com olarak, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için belli başlı bazı kişisel bilgilerinize ihtiyaç duymaktayız. Buyuluhazine.com tarafından toplanan bu bilgilerden bir kısmı (ad, soyad, telefon numarası, adres) ürünlerinizin sizlere ulaştırılması amacıyla kargolama sürecinde kullanılmaktadır.  Bununla birlikte, sizlerden topladığımız daha spesifik bilgiler (e-posta, cinsiyet, yaş, ilgi alanları vb.) sizlere yönelik özel promosyonlardan yararlanabilmeniz ve dönemsel kampanyalardan haberdar edilebilmeniz nedeniyle toplanmakta ve yalnızca Buyuluhazine.com tarafından kullanılmaktadır.

 

 

Müşterilerimize ait bilgiler, 24/3/2016 tarihli ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu* hükümleri çerçevesinde toplanmakta olup, bahse konu müşterinin izni olmaksızın veya kanunlarda açıkça öngörülmeksizin, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmamakta, faaliyet dışı hiçbir ticari amaçla kullanılmamakta ve satılmamaktadır.

 

 

Bu bağlamda, Buyuluhazine.com ile paylaşmış olduğunuz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bu bilgileri sadece siz değiştirebilirsiniz.

 

 

Buyuluhazine.com, SSL güvenlik sertifikası ile korunmakta olup siz müşterilerimize güvenli bir alışveriş ortamı sunmaktadır. Ayrıca, kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde 3D Secure ödeme yöntemini seçerek alışverişinizi daha da güvenli hale getirebilirsiniz.

 

 

 

* 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na buradan ulaşabilirsiniz.